top of page

MEIE LUGU

Kes me oleme?

Sisuko acoustics & office on Eesti mööblitootja Sisuko (Sisustuskoda OÜ) tütarettevõte. Mõte luua Sisuko acoustics & office sündis tänu koostööle sisearhitektidega. Oleme varasemalt loonud keerukaid sisustuslahendusi kodudesse ning kontoritesse ning kombineerinud enda- ja teiste tooteid sisustusprojektides. Kuna eksklussiivne kontorisisustus on kasvav trend, otsustasime keskenduda just büroomööblilie ja akustikalahendustele. 

Kas kontoris kajab ja olete sunnitud töötama müra sees?

Sisuko Acoustics & Office pakub laias valikus müra summutavat mööblit, mis on mõeldud büroodesse ning ooteruumidesse. Meie tootevalikust võib leida erinevates mõõtudes müra summutavaid kabiine, akustilisi seinapaneele, mobiilseid akustilisi vaheseinu jne. Mis kõige olulisem: me pakume ka eritellimusel valmistatud lahendusi ja teeme meelsasti koostööd teie sisearhitektiga!

Kas istuv eluviis väsitab selga ja vaevlete seljavalude käes?

Kui jah, siis on aeg vaadata üle oma igapäevane töökoht. Sisuko Acoustics & Office pakub laias valikus ergonoomilist mööblit, mis on kohandatav ja sobituv iga kehatüübiga. Töötaja tervis on jätkuvalt prioriteet number üks ning meil on olemas suur valik ergonoomilist büroomööblit. Nagu ikka: teeme koostööd sisearhitektidega ja pakume ka erilahendusel ergonoomilist büroomööblit.

 

Tutvu meie poolt esindatavate brändidega ja nende kaubavaliku ja teenustega ning võta meiega ühendust. 


Sinu partner büroosisustuses,


Sisuko acoustics & office

Toetame Eesti disaini

Sisuko acoustics & office teeb koostööd Eesti disainmööbli- ja valgustite tootjatega. Meie senine kogemus mööblitootjana on näidanud kui raske on ühel väiketootjal oma tooteid turustada, müüa ja tutvustada oma soovitud sihtgrupile.

2018 aastal võtsime ohjad enda kätte ning koostöös sisekujundaja Margit Marsh'iga ja projektijuht Kaili Ojaperve'ga panime kokku Eesti esimese ühisstendi Skandinaavia suurimal mööblimessil Stockholm Furniture & Light Fair 2018. "Design Estland" stendil olid esindatud 10 Eesti andekat disainmööbli- ja valgustitootjat. 

Ühisstendina mööblimessil osalemine andis Eesti brändidele võimaluse näidata end laiemale maailmale.

Sisuko acoustics & office jätkab seda missiooni, et viia Eesti disain maailmakaardile.

bottom of page