NOTI

Ryszard Balcerkiewicz
Asutaja ja tegevjuht

Noti on tunnustatud Poola mööblitootja, mis on pälvinud            kolmel korral kuulsa Red Dot disainiauhinna. Noti on                  kuulsa Poola mööblitootja Balma tütarettevõte, mille                  asutajaks on Ryszard Balcerkiewicz - mees, kes asutas 40              aastase ajalooga Poola ühe tuntuima mööblitehase Balma.

Noti on turul olnud 12 aastat ning  selle ajaga on ettevõtte toodang kogunud populaarsust ja tunnustust nii sisekujundajate kui ka lõppklientide seas.

Noti pöörab suurt tähelepanu disainile ning kvaliteetsetele materjalidele. Kogu toodang valmib Poolas ühes tehases, et tagada toodangu kõrge kvaliteet. Noti tooted on eelkõige suunatud kontoritesse ning avatud ruumidesse.

Noti toetab Poola disaini ja traditsioone, millest tulenevalt on Noti kollektsioonide loojateks tunnustatud Poola disainerid: Piotr Kuchciński, Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Dorota Koziara, Tomasz Augustyniak, Renata Kalarus, Katarzyna Okińczyc, Mikołaj Wierszyłłowski, Anna Hrecka, Małgorzata Bronikowska, Jerzy Langier, Jerzy Porębski ja Grzegorz Niwiński

SOOVID LISAINFOT NOTI TOOTEVALIKU KOHTA?

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST!

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

Info

Abi

Sotsiaalmeedia

Uudiskiri

Võru kontor:

Põllu 4, Võru, 65606

Tel:(+372)  512 8111

Tallinna kontor:

Arsenali keskus, Erika 14, Tallinn 10416

Tel:(+372) 534 72224

Klienditugi:

Ole kursis meie uute toodete ja pakkkumistega!

©2018 Sisuko Acoustics & Office

0