top of page

KUIDAS TELLIDA

TELLIMUSE VORMISTAMINE
TOODETE TELLIMINE, MILLEL PUUDUB HIND

1.Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

2.Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis (Tastua transport Eesti Vabariigis). 

3. Tellides kauba Eesti Vabariiki ning valides “Tasuta transport”, kuvatakse ekraanile tasu suurus. Tellimuse kinnitamisel saadetakse teile info tellimuse kohta. Kui oleme teie tellimuse kätte saanud, võtab teiega ühendust sisuko-office.com esindaja, kes täpsustab üle toote saadavuse ning toodete kogused. Seejärel väljastab sisuko-office.com esindaja teile arve..

5. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest sisuko-offic.com  arvelduskontole ehk vajalik on toote 100% ettemaks. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul teate saatmisest. 

6. Kui tunnete huvi toote kohta, mille pildid on olemas meie kodulehel, kuid hind on jäänud märkimata, siis võta meiega ühendust. Antud toodete puhul on tegemist toodetega, mida on võimalk tellida erinevates mõõtudes ja toonides ning täpse hinna saamiseks koostame teile personaalse pakkumise!

 

Juhul kui teil tekib lisaküsimusi, siis pöörduge meie poole: shop@sisuko.eu või (+372) 568 63300.

bottom of page