top of page

OSTUTINGIMUSED

Veebipoe SISUKO-OFFICE.COM (edaspidi E-pood) omanik  OÜ Sisuko Trade (registrikood 14484898), asukohaga Erika tn 14 Tallinn Harjumaa 10416, Eesti ja klient, kes vormistab Sisuko E-poes (www.sisuko-office.com; edaspidi: E-pood) tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed (edaspidi: Klient), sõlmivad käesolevaga E-poe kasutamise lepingu alljärgnevatel tingimustel (edaspidi: Kasutustingimused).

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kauba tellimisel, võtab teiega ühendust sisuko.eu esindaja, kes täpsustab kauba kättetoimetamise tasu. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

 • E-poes kuvatud tooted ei ole kõik Sisuko Acoustics & Office laos . Erilahendusel valmivad tooted toodetakse vastavalt kliendi tellimusele tootja tehases.

 • E-poes kuvatud pildid (sh fotod ja joonised) on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust Tootest. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

 • Toodete juurde on märgitud maksimaalne Toote tarneaeg (edaspidi: Tarneaeg). Tarneaja jooksul valmistab tootja kliendi soovitud toote ning Sisuko Acoustics & Office korraldab toote veo tootja asukohast Kliendi soovitud asukohta.

 • Kui Kliendi tellimust ei ole võimalik täita tarneaja jooksul, võtab Sisuko Acoustics & Office kliendiga ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või makstud raha tagastamise. Kliendile tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

 • Tooteid müüakse nii füüsilistele- kui ka juriidilistele isikutele.

 • Klient kinnitab, et on vähemalt 18 aastane.

 • Klient valib välja soovitud Toote, sisestab tellimuse täitmiseks vajalikud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakttelefon, e-post, tarneaadress, postiindeks) ning esitab tellimuse. Peale tellimuse saamist võtab kliendiga ühendust Sisuko-office.com esindaja, kes täpsustab kauba tarnetingimused ja annab kliendile info kauba saadavuse ja tarneaja kohta. Seejärel saadetakse kliendile tellitud kauba eest arve. Tellimus läheb töösse kui klient on kauba eest tasunud.

 • Klient kohustub esitama tellimuse vormistamisel tõesed andmed. Sisuko Acoustics & Office ei vastuta kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittekohase täitmise, mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

 • Kui Klient on saatnud e-poe kaudu tellimuse ning on tellimuse eest tasunud, siis loetakse, et Sisuko Acoustics & Office'i ja kliendi vahel on sõlmitud müügileping võlaõigusseaduse tähenduses ning arvestades Kasutustingimustes sätestatud tingimusi (edaspidi: Müügileping).

 

1.Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi.

2.Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning esitada tellimus.

3. Peale tellimuse sisestamist, võtab teiega ühendust Sisuko Acoustics & Office klienditeenindaja, kes täpsustab toote hinnale lisanduva transpordikulu. Ning seejärel väljastatakse kliendile arve.

4. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Sisuko Trade OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul teate saatmisest.

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti.

Kauba saatmiskulud välisriiki kannab ostja ning kättetoimetamise tasu täpsustab teile sisuko-office.com esindaja tellimuse kinnitamisel. Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-60 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Tarneaja pikkus sõltub tootest, sest mitmed Sisuko Acoustics & Office'i poolt müüdavatest toodetest valmivad eritellimusel. Laokaupadele kehtib tavapärane tarneaeg - 3-7 tööpäeva.

 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile kristo@sisuko.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. Pretensiooni esitamise õigus Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile kristo@sisuko.ee või helistada telefonil: (+372) 534 72224.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

 1. Klient annab käesolevaga sisuko.eu e-poele nõusoleku enda isikuandmete töötlemiseks.

 2. Tellimuse esitamisel Kliendi poolt sisestatud sisuko.eu’le teatavaks saanud Kliendi isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ning neid kasutatakse Müügilepingu täitmiseks ja Toodete pakkumiseks Kliendile. Klient nõustub oma kontaktandmete kasutamisega sisuko-office.com’lt  pakkumiste saamiseks. Kliendil on igal ajal õigus esitada taotlus pakkumiste saatmise lõpetamiseks ja/või kontaktandmete kustutamiseks andmebaasist.

 3. Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvasüsteeme, mis vastavad majandus- ja kutsetegevuse valdkonnas keskmisele mõistlikule tasemele.

 4. Sisuko.eu  ei näe Kliendi pangakaardi andmeid. Tehingu tegemiseks suunatakse Klient kolmandast isikust Kaardikeskuse turvalisesse keskkonda, mis põhineb SSL protokollil. Maksmise hetkel toimub Kliendi kaardiandmete sisestus Kliendi poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris. Sisuko.eu ei vastuta Kaardikeskuse poolt andmete kasutamise eest.

 5. Isikuandmete allikaks ning nende töötlemise aluseks on Kasutustingimustel kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel. Isikuandmete töötlemine on lepingulise suhte tingimuseks.

 6. Registreeritavate isikuandmete koosseisu kuuluvad andmed Kliendi tellimuse kohta - isikukood, perekonnanimi, eesnimi (eesnimed), tänav, maja, korteri number, asula või linn, postiindeks, telefoninumber, aadress, makseviis, Kasutustingimustega nõustumine ja müügipakkumiste saatmisega nõustumine.

 7. Isikuandmeid töötleb Sisuko Trade OÜ, registrikoodiga 14484898, aadressiga Erika tn 14 Tallinn Harjumaa 10416.

 8. Kliendi isikuandmeid, mis on vajalikud Toote vahendamiseks Kliendile, edastatakse veoteenust osutavale ettevõttele. Juhul kui see on Müügilepingu iseloomust tulenevalt vajalik edastatakse Kliendi isikuandmed Tootjale.

 9. Kliendi isikuandmete kaitse on tagatud kõigi seadusest tulenevate nõuetega.

 10. Sisuko.eu kohustub mitte edastama registreeritud isikuandmeid käesolevates Kasutustingimustes märkimata kolmandatele isikutele.

 11. Sisuko.eu’l on õigus edastada Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele juhul kui isikuandmete töötlemise kohustus tuleneb seadusest.

 12. Kliendil on õigus kontrollida teda ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada oma isikuandmed Sisuko-office.com, Tootja või veoteenuse osutaja registrist.

 13. Klient annab Sisuko-office.com’le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud e-posti aadressil tellimuse kinnitus.

 14. Klient annab Sisuko-office.com’le  nõusoleku saata reklaammaterjale ja müügipakkumisi tellimuse esitamisel sisestud Kliendi e-posti aadressil. Kliendil on õigus hiljem taoline nõusolek tagasi võtta esitades vastavasisulise e-kirja e-postiaadressile kristo@sisuko.eu 

Juhul kui Sisuko-office.com tegevuse või tegevusetuse tõttu tekib Kliendile kahju siis lasub Sisuko-office.com’l Kliendi ees lepinguline ja/või lepinguväline vastutus vaid Toote müügihinna ulatuses. Juhul, kui Kliendile tekkiv kahju on suurem, on Sisuko-office.com vastutus piiratud Toote müügihinnaga. Ühelgi juhul ei vastuta Sisuko-office.com Kliendile tekkinud puhtmajandusliku kahju hüvitamise eest.

Klient kohustub kasutama E-poodi üksnes vastavalt seadusele ja headele tavadele tuginedes.

Klient vastutab E-poe Kasutustingimuste, seaduse või heade tavade vastasest kasutamisest Sisuko.eu’le , teistele Klientidele, veoteenuse osutajale või kolmandatele isikutele tekkinud kahju eest.

 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kristo@sisuko.ee või helistada telefonil: (+372) 534 72224. Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole.Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Kasutustingimustega tutvumine on Kliendile kohustuslik.

Tellimuse esitamisel märkides linnukesega vastavas aknas „Nõustun Sisuko.eu E-poe kasutamise tingimustega”, kinnitab Klient, et on tutvunud Kasutustingimustega, neist aru saanud, nõustub Kasutustingimustega ning soovib neil tingimustel astuda Sisuko-office.com’ga lepingulisesse suhtesse.

Sisuko-office.com e-poes on võimalik tasuda oma ostu eest järgmiste maksevõimalustega:

1. Pangaülekanne vastavalt arvele

TELLIMUSE VORMISTAMINE
KOHALETOIMETAMINE
MÜÜGILEPINGU KEHTIVUS, KAUBA- JA HINNAINFO
TAGANEMISÕIGUS
OTSETURUNDUS JA ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE
SISUKO.EU JA KLIENDI VASTUTUS
VAIDLUSTE LAHENDAMINE
KASUTUSTINGIMUSTE KOHUSTUSLIKKUS JA SIDUVUS
MAKSEVIISID
Maksevõimalused
Tagastusõigus

Info

Abi

Sotsiaalmeedia

Uudiskiri

Võru kontor:

Põllu 4, Võru, 65606

Tel:(+372)  512 8111

Tallinna kontor:

Arsenali keskus, Erika 14, Tallinn 10416

Tel:(+372) 534 72224

Klienditugi:

Ole kursis meie uute toodete ja pakkkumistega!

©2018 Sisuko A&O

bottom of page